Language:

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ВІЙСЬКОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ВОЄНПРОМ 3»

9-10 жовтня в столиці у МВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б відбулася ІІІ Міжнародна військово-промислова виставка «Волонтерський воєнпром 3». Свою продукцію представили понад 200 виробників та імпортерів військової амуніції, засобів індивідуального захисту, медичного забезпечення та інші.

Надзвичайно приємним сюрпризом від організаторів став виступ Народного Героя України, Людини з великої літери – Річарда Горди. Який являється офіційним волонтером ДУК «Госпітальєри», активно допомагає ліками, медичними приладами, одягом, термобілизною, харчами, побутовими приладами фронтовим шпиталям та пораненим.

У дуже приємний спосіб висловив свою вдячність Героям столичний барбершоп «GENTLEMEN’S CLUB». Протягом виставки хлопці безкоштовно робили стильні зачіски, а також стригли вуса і бороди учасникам АТО.

ТОВ «Балістика» представила для ознайомлення новий маскхалат, а «Спеціальне тактичне спорядження» презентували новий медичний рюкзак.

Наші офіційні дилери ТОВ «ТК-Фурнітура», як завжди порадували асортиментом продукції.

Зустріли своїми посмішками дівчата із «Кухарської сотні столиці» – найгарніші та найпривітніші господині. Протягом всього часу протистояння на Сході, дівчата займаються заготівлею сухих наборів для супів, борщів та багатьох інших смаколиків для наших захисників.

Неможливо не відмітити україно-канадський проект по реабілітації військових – «Друг Героя». Чотирилапі друзі допомагають постраждалим в АТО бійцям подолати посттравматичні стресові розлади та інші психологічні травми, такі собі пухнасті «терапевти».

Наша команда отримала диплом учасників, за що окрема подяка Вадиму Кодачигову!  Дякуючи роботі організаторів все як завжди було на вищому рівні, дружно, душевно, професійно. Виставка пройшла не менш потужно, ніж дві попередні: цікаві гості, семінари та конференції. Всім радимо обов’язково долучатися до таких необхідних заходів!

 
ПОШУК: