Про нас

Єдине в Україні підприємство з повним циклом виробництва пластмасових застібок різних типів, виконань та рівнів складності. Підприємство виробляє ткану застібку-блискавку за німецькою технологією, використовуючи сучасне обладнання європейських та азіатських компаній. Це забезпечує швидкість та гнучкість виконання серійних та нестандартних замовлень.
Історія
Історія
Історія заводу «Молнія» починається у 1976 році. Впродовж десятиліть змін і трансформацій він залишається єдиним повноцінним виробником застібки-блискавки в Україні. У 2007 році компанія Credo Active Group стала основним власником "Молнії", після чого почався новий етап розвитку заводу.
детальніше
Виробництво
Виробництво
Підприємство виробляє пластмасові застібки-блискавки різних типів. Сучасне імпортне обладнання, кваліфіковані працівники, налагоджена система контролю та вдосконалені виробничі процеси забезпечують високу якість всієї виготовленої продукції.
детальніше
Якість
Якість
«Молнія» має власну випробувальну лабораторію для забезпечення контролю якості, акредитовану Головною організацією метрологічної служби України. Вона оснащена високоточним німецьким та японським устаткуванням для проведення фізико-механічних випробувань на всіх етапах виробництва, від сировини та напівфабрикатів до готової продукції.
детальніше
scrool-down