Блискавки для одягу

Застібки-блискавки стали звичним для нас елементом щоденного одягу, взуття та аксесуарів. Виробники активно використовують різні види даної фурнітури, адже вона дарує комфорт, зручність та максимальну практичність. Купити блискавки для одягу оптом можливо за вигідною вартістю в українського виробника «Молнія».

Потрібна якісна та недорога двостороння блискавка для куртки чи пуховика? Шукаєте де купити оптом застібки для одягу? Molniya пропонує великий вибір швейної фурнітури за ціною виробника з доставкою у межах України. Ви однозначно будете задоволені широким асортиментом, відмінним сервісом та доступними цінами.

Різновиди та основні типи блискавок

«Молнія» вже 45 років забезпечує виробників одягу якісною блискавкою різних типів та виконань.

В основному застібки поділяють за типами згідно з технологією виготовлення:

 • Спіральні. Виготовлені із синтетичного волокна закрученого у спіраль, яка вплетена в тасьму або ж пришита до неї. Така застібка міцна та надійна. Підходить для використання в текстильних виробах.
 • Тракторні. Блискавка з пластику, де кожен зубчик окремо кріпиться до тасьми. Відрізняється міцним та щільним щепленням зубців. Підходить для пошиття верхнього одягу, спортивного та спецодягу.
 • Окремо виділяють потаємні. Ще їх називають прихованими, адже зубчики заховані під краями тасьми. Даний тип блискавки найчастіше використовується при пошитті суконь, блуз, штанів та спідниць.

Розрізняють застібки і за типом роз’єму. Можуть бути роз’ємні, нероз’ємні, з одним або двома замками. Для виготовлення верхнього одягу, як от курток, плащів, пуховиків — найкраще підходять роз’ємні блискавки. Даний вид застібок відрізняється міцністю та практичністю в активному щоденному користуванні. Для легких текстильних виробів, а також кишень, гульфиків обирають нероз’ємні.

Жодна блискавка не може обійтись без замка (бігунка). Пропонуємо для виробників:

 • замки з автофіксацією;
 • замки без фіксації;
 • замки з механічною фіксацією.

Широкий вибір різноманітних брелоків задовольнить навіть найвибагливішого виробника, серед них:

 • для дитячого одягу у вигляді «смайла» та «зайчика»;
 • замок з перекидним брелоком для виробів, які мають дві сторони;
 • замок з відкритою ланкою, на який можна одягнути свій брелок та інші.

Ми можемо брендувати замочки та створювати індивідуальну форму брелока для замка.

Які блискавки найкраще підходять для одягу?

Універсальність та практичність блискавок дозволяє їх активно використовувати при створенні текстилю, одягу, взуття та галантереї. Залежно від типу та завдань блискавки — виробники обирають один з можливих варіантів та комбінацій застібок.

Часто застібка, яка відмінно підійде для блузи, може бути недостатньо міцною для спортивних виробів. Отож, фахівці створили своєрідний список рекомендацій щодо підбору застібок блискавок:

 • Двосторонні блискавки підійдуть для виробів, які мають дві сторони, зазвичай це спортивні куртки, жилетки, спортивні кофти і т.п.
 • Застібки з двома бігунками для верхнього одягу, спецодягу.
 • Блискавки потаємного типу: для спідниць та суконь, корсетів тощо.

Спіральні застібки є ідеальним варіантом для повсякденного одягу, текстилю, дитячого одягу, декоративного оздоблення.

Де вигідно купити блискавки для одягу оптом та вроздріб?

Український виробник «Молнія» пропонує широкий вибір високоякісних застібок-блискавок. Купити блискавку для куртки та іншого одягу можна в декілька кліків, зробивши запит на сайті. Пропонуємо вигідні умови для оптових та за наявності необхідних позицій на складі — роздрібних покупців з доставкою у межах України.

Потрібна допомога?
scrool-down