Тасьма

Тасьма

Брючна тасьма шириною 16 мм, з поліефірних ниток. Безусадкова (допускається усадка до 1%). Буртик (ущільнюючий край тасьми) – плоский.

Виробляється в двох варіантах: звичайна та ущільнена.

 

Універсальність брючної тасьми

Брючна тасьма — це текстильна стрічка спеціального призначення. В основному її застосовують для скріплення виробів або як елемент декору.

Найчастіше тасьму використовують у швейному виробництві для обробки і ремонту одягу (брюк, спецодягу, спідниць), хоча вона має значно ширше застосування.  Наприклад, для обробки штор і постільної білизни або декоративне застосування для оздоблення скатертин, диванних подушок  та різноманітних накидок.

Інтернет переповнений різними видами та пропозиціями, тож придбати тасьму не складе ніяких проблем. Ціна брючної тасьми залежить від матеріалу з якої виготовлена, складності виконання та виробника. Найголовніше перед придбанням — визначитись з призначення тасьми та обрати перевіреного постачальника. Україна не відстає від азійських і європейських країн пропонуючи високоякісну фурнітуру власного виробництва. Наш завод «Молнія» забезпечує якісною брючною тасьмою як провідні швейні компанії, так і невеликі приватні фірми.

Різновиди тасьми

Не дивлячись на широке застосування, тасьму можна поділити на дві групи:

  • спеціального призначення (тасьма для ремонту різноманітних виробів);
  • дизайнерську (декоративна тасьма для одягу, подушок та інших виробів, як елемент декору).

Переваги використання

Застосування тасьми дозволяє зберегти довговічність виробам та естетичний вигляд. Головна якість, якою повинна бути наділена брючна тасьма — це міцність та відсутність деформацій.

Саме тому завод «Молнія» виготовляє її тільки зі стійких матеріалів — поліефірних ниток, які з’єднані спеціальним переплетенням.

Тасьма йде безусадкова (*допускається усадка до 1%), що досягається термофіксацією та має плоский ущільнений край. Завдяки цьому ваші вироби триматимуть форму, не будуть розтягуватись, протиратись, будуть мати більш привабливий вигляд та довговічність.

Купити брючну тасьму можна в двох варіантах:

  • звичайну;
  • ущільнену шириною 16 мм.

Колір тасьми обирається згідно нашої палітри по карті кольорів або пропонуємо виготовити індивідуально під замовлення.

Купити тасьму недорого

Виробнича компанія «Молнія» реалізує тасьму брючну оптом, що дозволяє придбати товар по вигідним цінам. Доставка здійснюється по всій Україні. Оформлення замовлення та консультація за контактами.

 

scrool-down