Блискавки для палаток та тентів

Виробники туристичного напрямку заздалегідь починають готуватись та відшивати все необхідне: намети, спальники, чохли, рюкзаки, тенти та багато іншого. Саме для такого напрямку дуже важливо, щоб тканина була якісною, а фурнітура не підвела під час експлуатації. І у виборі останньої допоможемо ми.

Яку застібку-блискавку обрати для наметів та тентів?

Такі вироби, як намети та тенти, повинні бути міцними та функціональними. Відповідно, потрібно підібрати і блискавки. Для їх пошиття можна обирати як спіральний, так і тракторний вид застібок. Головний критерій при виборі — міцність та надійність.

Рекомендуємо розглянути тип Т8. Повністю ткана спіральна застібка S типу, вона еластична, міцна та не має ніяких деформацій як в закритому, так і відкритому вигляді. Вироби дійсно прослужать довше, якщо ви зупините свій вибір на застібці Т8. Якщо ж бажаєте підсилити свої вироби, тоді, пропонуємо даний вид застібки з широкою стрічкою: 36/38 мм. Застібку типу Т8 реалізуємо:

  • у вигляді нероз’ємної та роз’ємної застібки з одним або двома замками;
  • у вигляді рулонки;
  • з широким вибором замків з автоматичним фіксатором і без фіксатора;
  • з двостороннім замком;
  • з широкою стрічкою;
  • з водовідштовхувальними властивостями (нижче в статті).

Крім тканої S типу радимо розглянути:

  • литу застібку Л8, яка також має підвищені показники міцності;
  • пришивну застібку П10, де ширина стрічки становить 40 мм. Саме П10 найчастіше використовують при пошитті тентів.

Двостороння блискавка для намету

Великою популярність для туристичного спорядження, а особливо для наметів та спальників користується двостороння блискавка. Така застібка має замок (бігунок), який можна відкривати із зовнішньої та з внутрішньої сторони палатки, що дуже зручно при експлуатації.

В асортименті «Молнія» представлено замок  8.3Г до застібки Т8, саме його найчастіше обирають виробники туристичного напрямку.

Додаткові можливості застібок

Намети та тенти — це вироби, які в основному використовують на відкритому повітрі, де вони не захищені від дощу та вологості. В цьому випадку пропонуємо обирати додатково опцію водовідштовхування, яку ми використовуємо для застібки Т8. Водовідштовхувальна блискавка покривається спеціальним гідрофобним матеріалом. Такі застібки мають довгостроковий вологозахисний та водовідштовхувальний ефект.

Купити блискавки оптом в Києві та інших містах України з доставкою

Завод «Молнія» має 45 років досвіду з виготовлення застібок-блискавок. Вся наша продукція відповідає європейським стандартам якості. Обираючи співробітництво з нами, ви обираєте надійність, перевірений якісний товар та доступні оптові ціни. Телефонуйте вже зараз за контактами на сайті.

Потрібна допомога?
scrool-down