Виробництво

Головна мета заводу — реалізація потреб кожного клієнта, яка досягається стабільною роботою власного виробництва, системою якості та роботою над розширенням асортименту продукції.
Виробництво
Повний цикл
Повний цикл
У виробництві застібки-блискавки повний цикл означає, що сировиною є цинковий сплав, нитки, гранули пластику, барвники, плівки. Ці нескладні елементи, проходячи через переробку на виробничих дільницях, перетворюються на готову продукцію.
Дільниці
Дільниці
Власна ливарня, цех екструзії мононитки, дільниці збирання та фарбування замків, ткання рулонної застібки та фарбування текстилю готують напівфабрикати, які на дільниці збирання застібки стають тою самою звичною застібкою-блискавкою, без якої важко уявити сучасний світ.
Значні потужності
Значні потужності
28 верстатів з ткання рулонної застібки забезпечують потужність близько 18 мільйонів метрів блискавки у рік. За день на дільниці збирання застібки може бути створено понад 50 тис. блискавок у різних виконаннях.
Кваліфікований персонал
Кваліфікований персонал
Команда є найціннішим ресурсом та двигуном заводу. Серед нас спеціалісти зі значним досвідом роботи і молоді амбіційні працівники. Кожен з них професіонал своєї справи, який виконує свою роботу якісно для досягнення загальної мети.
scrool-down