Блискавки для взуття

Обираєте блискавки для взуття? Пам’ятайте, фурнітура для ваших виробів повинна бути якісною, функціональною та доступною. Ми в «Молнія» професіонали з виробництва взуттєвої застібки-блискавки.

Ще з часів створення завод «Молнія» зарекомендував себе найкращим виробником блискавок для сегменту взуття. І вже протягом 45 років цей статус залишається закріпленим за нами. Для виробників цієї сфери рекомендуємо обирати такі застібки:

 • спіральна ткана S типу Т6. Така застібка є універсальною і найбільш затребуваною для будь-якого взуття. Виготовлена з високоякісних поліефірних волокон та йде повністю тканою. Ширина замкнутих ланок — 6 мм. Саме Т6 найчастіше обирають виробники взуття.
 • спіральна пришивна П7. Відмінність її в тому, що до стрічки з однієї сторони пришивається окремо виготовлена спіраль. Ширина замкнутих ланок — 7 мм.

Мінімальна довжина взуттєвої блискавки складає 6-10 см з довжиною вільних кінців не менше 15 мм. Власне виробництво дозволяє нам виготовити застібку будь-якої довжини за потребою замовника або можете придбати у вигляді рулонки.

Спеціальні опції

Обираючи додаткові опції, ви можете спростити процес вшивання застібок або зробити виріб більш функціональним та виділитись серед конкурентів. Для вас пропонуємо найбільш затребувані позиції:

 • Блискавка з лінією вшивання. Така застібка спеціально розроблена технологами для виробників взуття, адже призначена для більш коректного позиціонування застібки при вишиванні її у виріб. Контрастна пунктирна лінія вказує на відстань, яку потребує замок (бігунок) для коректного функціонування всієї застібки. Опція можлива для застібки Т6.
 • Водовідштовхуюча блискавка. Спеціальний гідрофобний склад забезпечує довгостроковий водовідштовхуючий ефект. На таких застібках краплі води не залишаються, а просто «зісковзують». Підійде для спортивного та гірськолижного  взуття. Опція можлива для застібки Т6.
 • Ущільнена стрічка. Надає застібкам додаткової жорсткості. Зазвичай використовується в разі технологічної необхідності. Опція можлива для застібки Т6.
 • Брендування. Нанесення логотипу на брелок замка за допомогою прес-форми або лазером. Опція можлива для застібок Т6 та П7.

Блискавки для взуття купити можна з однією опцією або поєднати їх в одній застібці. Наприклад, водовідштовхуюча блискавка може бути і з лінією пришивання, і з нанесенням логотипу на замок.

Якісні взуттєві блискавки вітчизняного виробництва

Товар затребуваний тоді, коли задоволений кінцевий споживач. Тому, проводимо постійну перевірку кожної партії у власній атестованій лабораторії, яка оснащена німецьким та японським устаткуванням. Якість всієї нашої продукції підтверджується відповідним паспортом.

Купити блискавки оптом у перевіреного виробника

Великі фабрики, дизайнери, ательє вже обирають для своїх виробів блискавки взуттєві українського виробництва від «Молнія». Запитаєте чому? Все просто:

 • вигідні оптові ціни та різні спецпропозиції;
 • широка палітра найзатребуваніших відтінків;
 • великий вибір замків з різними брелоками;
 • індивідуальний підхід: виготовлення застібки будь-якої довжини з підбором кольору в тон виробів;
 • доставка по всій Україні та можливість отримати продукцію з філій в Харкові, Львові та Дніпрі;
 • якісна консультація від спеціалістів своєї справи.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці вже зараз. Звертайтесь за контактами.

Потрібна допомога?
scrool-down