Блискавки для матраців

Блискавки для матраців — це одні з недорогих та функціональних застібок, які дозволяють користувачам доглядати та тримати в чистоті свій матрац.

Виробники використовують застібки-блискавки у пошитті змінних чохлів і наматрацників для максимального захисту від пилу, вологи та різних забруднень. Блискавки для чохлів для матраців — ідеальне рішення. Вони допомагають швидко та без зайвих рухів замінити або почистити пошкоджені чохли.

Асортимент блискавок

Застібка-блискавка використовується, як для матраців, так і для пошиття чохлів-наматрацників. Вона надає можливість змінити забруднений або зіпсований чохол з матрацної тканини, замінити шар наповнювача без пошкодження оббивки.

Для виробників матраців рекомендуємо використовувати спіральну застібку-блискавку, а саме:

Сучасний асортимент застібок «Молнія» дозволяє надати готовому виробу не тільки функціональність та зручність використання, але й доповнити його декоративними елементами та «родзинкою»:

  • меланж та контраст з кольоровою спіраллю;
  • люмінесцентні яскраві кольори;
  • брендування брелоків тощо.

Особливості блискавок для чохлів-наматрацників

Виробники матраців та чохлів-наматрацників найчастіше обирають рулонну застібку. Вона може використовуватись для різних розмірів виробів на відміну від мірної, коли необхідно під кожен розмір матрацу або чохла замовляти окрему блискавку.

Спеціальна опція маркування. На блискавку наносяться мітки для точності вшивання і позначення довжини.

Замки. Крім стандартних з різноманітними брелоками, ви можете обрати замки без ручок, що є досить актуальним для дитячих матраців.

Ми створюємо застібки в різних модифікаціях. Тому ви маєте можливість обрати блискавку, яка повністю відповідатиме концепції товару, стилю та кольору.

Купити блискавки для матраців оптом

Обирайте якісну фурнітуру для матраців від провідного виробника блискавок «Молнія». Наші консультанти допоможуть з вибором та оформленням замовлень, звертайтесь за контактами на сайті. Індивідуальна ціна на блискавки для великого опту. Доставка здійснюється по всій території України.

Потрібна допомога?
scrool-down