Блискавки для постільної білизни

Все частіше виробники починають використовувати саме блискавки для постільної білизни.

Комплекти для дому з такою застібкою з кожним роком набувають все більшої популярності у користувачів. Вона спрощує заміну білизни, а головне, ковдра з подушкою надійно зафіксовані.

Використовується зазвичай блискавка для підковдри та наволочки. На останній можна зекономити на тканині, адже буде відсутній звичний нам клапан, в котрий поміщають частину подушки.

Які застібки використовувати для пошиття білизни для дому?

Рекомендується для пошиття постільної білизни використовувати спіральний рулонний тип блискавки і окремо обирати замки. Таким чином, вам не потрібно замовляти готові застібки різної довжини для виробів нестандартних розмірів, які часто зустрічаються в таких виробах.

Спіральна ткана застібка Т4 якнайкраще себе зарекомендувала та користується великою популярністю серед виробників цього сегменту. Ширина стрічки складає 25мм, а ширина замкнутих ланок — 4мм.  Це оптимальний розмір із мініатюрними замками.

Використовують для білизни найчастіше замки без фіксатора з елегантними або простішими брелоками:

  • замок 4.3;
  • замок 4.4;
  • замок 4.8.

Але, більш зручним варіантом вважається замок без ручки, так бігунок здається зовсім непомітним:

  • замок 4.10;
  • замок 4БР.

Вибір брелока залишається за вами. Будь-який варіант підійде для постільної білизни.

Блискавка в тон виробу

Тканина для білизни використовується усіх можливих кольорів та їх комбінацій. Розуміючи наскільки важливо, щоб застібка «впліталася» в загальну концепцію та дизайн, була запропонована унікальна опція — застібки в тон виробу. Якщо не знайшли потрібний відтінок серед широкої палітри кольорів, тоді обирайте ексклюзивну опцію. Ви надсилаєте нам зразок тканини розміром не менше 10 см кв, а наші фахівці створюють індивідуальний колір, фарбують зразок блискавки та відправляють на погодження.

Переваги блискавок нашого виробництва

  • Блискавки виготовляються за унікальною технологією, коли спіраль вплітається в стрічку в процесі виготовлення застібки. Такі блискавки йдуть суцільно тканими.
  • Використовуємо сучасне обладнання провідних європейських та азіатських країн.
  • Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками сировини для виготовлення блискавок.
  • Наші блискавки відповідають світовим стандартам якості (OEKO-TEX100). На експортному ринку товар з такою сертифікацією матиме більше переваг.

Купити блискавки для постільної білизни від українського виробника

Завод «Молнія» вже 45 років займається виготовленням застібок-блискавок різних виконань та складності для найрізноманітніших ніш. Станьте нашим партнером вже сьогодні та отримуйте якісні блискавки українського виробництва для своєї постільної білизни. Реалізуємо великим та дрібним оптом. Доставка замовлень в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу, інші міста України та за кордон. Безкоштовна консультація та здійснення замовлення за контактами.

Потрібна допомога?
scrool-down