Блискавки для постільної білизни

Все частіше виробники починають використовувати саме блискавки для постільної білизни.

Комплекти для дому з такою застібкою з кожним роком набувають все більшої популярності у користувачів. Вона спрощує заміну білизни, а головне, ковдра з подушкою надійно зафіксовані.

Використовується зазвичай блискавка для підковдри та наволочки. На останній можна зекономити на тканині, адже буде відсутній звичний нам клапан, в котрий поміщають частину подушки.

Які застібки використовувати для пошиття білизни для дому?

Рекомендується для пошиття постільної білизни використовувати спіральний рулонний тип блискавки і окремо обирати замки. Таким чином, вам не потрібно замовляти готові застібки різної довжини для виробів нестандартних розмірів, які часто зустрічаються в таких виробах.

Спіральна ткана застібка Т4 якнайкраще себе зарекомендувала та користується великою популярністю серед виробників цього сегменту. Ширина стрічки складає 25мм, а ширина замкнутих ланок — 4мм.  Це оптимальний розмір із мініатюрними замками.

Використовують для білизни найчастіше замки без фіксатора з елегантними або простішими брелоками:

  • замок 4.3;
  • замок 4.4;
  • замок 4.8.

Але, більш зручним варіантом вважається замок без ручки, так бігунок здається зовсім непомітним:

  • замок 4.10;
  • замок 4БР.

Вибір брелока залишається за вами. Будь-який варіант підійде для постільної білизни.

Блискавка в тон виробу

Тканина для білизни використовується усіх можливих кольорів та їх комбінацій. Розуміючи наскільки важливо, щоб застібка «впліталася» в загальну концепцію та дизайн, була запропонована унікальна опція — застібки в тон виробу. Якщо не знайшли потрібний відтінок серед широкої палітри кольорів, тоді обирайте ексклюзивну опцію. У тон виробу блискавку для постільної білизни купити можна за умови, що ви надсилаєте нам зразок тканини розміром не менше 10 см кв для підбору потрібного відтінку. Далі, наші фахівці створюють індивідуальний колір, фарбують зразок блискавки та відправляють на погодження.

Переваги блискавок нашого виробництва

  • Блискавки виготовляються за унікальною технологією, коли спіраль вплітається в стрічку в процесі виготовлення застібки. Такі блискавки йдуть суцільно тканими.
  • Використовуємо сучасне обладнання провідних європейських та азіатських країн.
  • Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками сировини для виготовлення блискавок.
  • Наші блискавки відповідають світовим стандартам якості (OEKO-TEX100). На експортному ринку товар з такою сертифікацією матиме більше переваг.

Купити блискавки для постільної білизни від українського виробника

Завод «Молнія» вже 45 років займається виготовленням застібок-блискавок різних виконань та складності для найрізноманітніших ніш. Станьте нашим партнером вже сьогодні та отримуйте якісні блискавки українського виробництва для своєї постільної білизни. Реалізуємо великим та дрібним оптом. Доставка замовлень в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу, інші міста України та за кордон. Безкоштовна консультація та здійснення замовлення за контактами.

Потрібна допомога?
scrool-down