Види блискавок

Рулонна блискавка
Використовують для виготовлення виробів з нестандартними розмірами або коли замовник не знає, якої саме довжини йому знадобиться блискавка: матраци, меблі, постільна білизна, галантерейна продукція, ремонт взуття тощо.
Нероз’ємна
Нероз'ємна з одним замком або просто "нероз'ємна"
Взуття, штани, спідниці, кишені одягу, сумки, гаманці, дрібногалантерейні вироби, спальні мішки, намети, розширювачі рукавів, штанин тощо.
Нероз'ємна з двома замками, О
Використовується, коли блискавку необхідно відкривати «від середини» в будь-яку зі сторін. В основному використовують в галантерейній продукції: сумки, косметички, валізи тощо.
Нероз'ємна з двома замками, X
Для виробів, де потрібен доступ з будь-якої зі сторін: чохли, спальні мішки, сумки, спецодяг (комбінезони) тощо.
Нероз'ємна з двома замками, R
В основному використовується у спецодязі (комбінезони), що дає можливість відкрити блискавку не розстібаючи весь комбінезон.
Роз’ємна
Роз'ємна з одним замком
Куртки, жакети, піджаки, в’язані вироби, спецодяг, спортивний одяг, капюшони та підкладки верхнього одягу і спальних мішків, що відстібаються, матраци, чохли-наматрацники тощо.
Роз'ємна з двома замками
Одяг, спецодяг, верхній зимовий та спортивний одяг тощо.
Роз'ємна з двома замками і двома вузлами роз'єму, "трансформер"
Для виробів, де необхідне повне відстібання частини або однієї зі сторін: дитячі комбінезони та конверти, підкладки курток, спальних мішків, капюшони, чохли, намети, підвісні ширми, тенти, матраци, чохли-наматрацники тощо.
Нестандартні види
Виготовлення застібок-блискавок з нестандартними функціональними виконаннями: з більшою кількістю замків, рулонна блискавка з встановленими через певний інтервал замками, мірна блискавка без замків тощо.
scrool-down