Блискавки для сумок та рюкзаків

Які блискавки для рюкзаків та сумок обирати виробникам та на що необхідно звертати увагу?

«Молнія» — провідний виробник пластикових застібок-блискавок для шкіряних та текстильних галантерейних виробів з власними потужностями на території України.

Блискавка для сумок та рюкзаків використовується у функціональних цілях та в якості декору.  Завод «Молнія» пропонує великий вибір блискавок для будь-яких галантерейних товарів та гарантує довгу і безвідмовну роботу протягом всього терміну експлуатації.

В залежності від виробу, куди буде вшиватись застібка, необхідно вибрати відповідний вид:

  • спіральний (ткана Т6Т8 або пришивна П7) — використовується для пошиття сумок, рюкзаків, дрібних галантерейних виробів;
  • тракторний (Л7Л8) — частіше використовують для спортивного направлення.

Далі обираємо за способом розкриття та кількістю замків:

  • нероз’ємні з одним або двома замками — для всіх типів сумок та рюкзаків;
  • роз’ємні з одним або двома замками — частіше знаходять своє застосування при пошитті чохлів;
  • рулонна — якщо не знаєте точні розміри виробу.

Після вибору застібки необхідно обрати замок (бігунок), він може бути з фіксатором або без нього. Але, найчастіше обирають галантерейний або так званий «рогатий» без фіксації, який дозволяє вільний рух по блискавці.

Визначившись зі всіма параметрами, переходимо до кольору. Тут безмежний вибір найзатребуваніших та модних відтінків по карті кольорів. Не знайшли там? Виготовимо індивідуально в тон виробу. А для молодіжного дизайну або для декору радимо розглянути блискавки в техніках меланж, контраст або ж неонові.

Брендування блискавок

Додаткова опція нанесення логотипу на брелок замка зробить ваш товар більш впізнаваним та унікальним серед клієнтів. Для цього необхідно лише обрати тип нанесення: лазером або прес-формою. Також, не меншою популярністю  користується створення індивідуальної форми брелока, наприклад, у вигляді вашого фірмового знаку. Саме індивідуальний підхід та речі з «родзинкою» залишаються у пам’яті та спонукають приходити за вашими виробами знов і знов.

Якість та контроль

Блискавка для сумки або рюкзака неодмінно має бути якісною. Цей критерій є одним з найважливіших при виборі фурнітури. Саме тому даному пункту на підприємстві «Молнія» приділяють велику увагу. Жодна партія не проходить повз прискіпливих контролерів, які ретельно перевіряють продукт на відповідність всім вимогам та стандартам. Застібки нашого виробництва витримують великі навантаження на розрив і розкриття не залежно від ширини спіралі та розмірів.

Нашою продукцією вже користуються провідні українські компанії, а також великі заводи і фабрики з країн Європи та СНД. Ми завжди відкриті до діалогу та сміливих нестандартних замовлень.

Купити блискавки оптом від українського виробника

Будь-яка блискавка на рюкзак або сумку за привабливою ціною може стати вашою та відправитись у виробництво вже сьогодні. Не гайте часу, адже для оптових замовників діють додаткові знижки. Доставка можлива по всій території України. Звертайтесь за контактами, наші фахівці проконсультують та нададуть всю необхідну інформацію. Про застібки-блискавки ми знаємо все.

Потрібна допомога?
scrool-down