Світловідбиваюча блискавка

Світловідбиваюча блискавка

Світловідбиваюча блискавка ― це звичайна застібка, в тасьму якої вплітається стрічка, яка відбиває промені світла в темноті. Використання таких блискавок в одязі та на різноманітних аксесуарах (сумках, рюкзаках) є чудовим рішенням, щоб зробити себе примітним в темряві.

Сфери застосування

Спеціальна фурнітура знаходить своє застосування в різних сферах. Найчастіше використовують застібку-блискавку зі світловідбиваючого стрічкою для пошиття захисного одягу спеціального призначення, дитячого одягу та взуття. Також ці застібки обирають виробники:

  • сумок, спортивних та дитячих рюкзаків, валіз;
  • туристичного спорядження;
  • туристичного і спортивного одягу та взуття.

Оснащують і верхній одяг (куртки, плащі, вітровки, жилети) для дорослих.

Використання світловідбиваючих блискавок ніяк не відображається на зовнішньому вигляді виробів та не змінює дизайн, але при цьому підвищує безпеку на дорогах в темряві. Саме тому їх все частіше можна зустріти в повсякденному житті.

Особливості світловідбиваючих блискавок виробництва «Молнія»

Блискавки спеціального призначення повинні виконувати свою функцію протягом всього періоду експлуатації. Це можливо забезпечити лише якісними матеріалами, такими, які і використовує завод «Молнія». До тасьми нашої застібки вплітаємо стрічку, яка має спеціальне покриття із світловідбиваючим ефектом. Реалізуємо у вигляді спіральної застібки, Т6, різного типу роз’єму, розміру та кольору. Блискавка нашого виробництва добре помітна в темряві при попаданні на неї розсіяного світла.

Продукт нашого виробництва вже високо оцінили ряд провідних швейних фабрик. Обираючи співробітництво з нами, ви отримаєте такі переваги:

  • Якість. Використовуємо матеріал, який забезпечує довготривалі властивості та стійкість до прання виробів на яких знаходиться така застібка.
  • Індивідуальний підхід. Виготовлення блискавок різного розміру під потреби клієнта.
  • Брендування. Пропонуємо різноманітний асортимент замків з можливістю нанесення на брелоки логотипу.
  • Широка палітра кольорів. Виготовлення будь-якого відтінку з нашої палітри або в тон виробів.
  • Оптова ціна. Ми є виробником, де кожна деталь створюється на заводі в Україні, саме це дозволяє запропонувати оптимальні ціни для великого опту.

Купити світловідбиваючу блискавку в Україні

Завод «Молнія» пропонує якісний товар і реалізує його великим та дрібним оптом. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід в роботі та цінах. Пропонуємо і безкоштовну консультацію від наших фахівців, яка стане для вас приємним бонусом. Звертайтесь вже зараз за контактами. Доставка здійснюється в будь-який куточок нашої країни, а також за кордон. Приєднуйтесь до співпраці.

scrool-down