Якість

Якість — запорука успіху нашої продукції, що підтверджується постійними клієнтами. Вона є непорушним принципом, основою роботи та зростання підприємства. Підприємство має власну випробувальну лабораторію. Продукція проходить через три етапи контролю.
Якість
Лабораторія
Лабораторія
«Молнія» має власну випробувальну лабораторію для забезпечення контролю якості, акредитовану Головною організацією метрологічної служби України. Вона оснащена високоточним німецьким та японським устаткуванням для проведення фізико- механічних випробувань на всіх етапах виробництва, від сировини та напівфабрикатів до готової продукції.
Операційний контроль
Операційний контроль
Проводиться контролером відділу технічного контролю (ВТК) щогодини на кожній дільниці. Він забезпечує перевірку напівфабрикатів та готової продукції згідно необхідних лінійних розмірів і зовнішнього вигляду. При виявленні невідповідності технічним нормам з’ясовується причина і усувається дефект.
Приймальний контроль
Приймальний контроль
Проводиться на усіх дільницях контролером ВТК, який відбирає 10% продукції з кожної партії. При порушеннях партія повертається на відбракування та повторну перевірку. Даний вид контролю попереджує поставку продукції неналежної якості. На кожну прийняту партію заповнюється паспорт якості.
Періодичний контроль
Періодичний контроль
Для випробування щоквартально вилучається по 25 зразків кожного типу застібки. Даний вид контролю передбачає проведення руйнівних тестувань за 11 параметрами. Відповідно до отриманих результатів ми модернізуємо та покращуємо зносостійкість продукції. З кожним новим замовленням «Молнія» підтверджує позицію лідера галузі на ринку України.
Сертифікація
Сертифікація
Кожного дня працюємо над вдосконаленням виробничих процесів та системою контролю якості. Якість нашої застібки-блискавки підтверджено сертифікацією: • Стандарт OEKO-TEX100 — гарантія стовідсоткової якості та еко-безпечності продукції. • Наявність атестації взуттєвої застібки Т6СА в Туреччині (SGS). • Щороку проходимо атестацію відповідності продукції до стандарту IKEA «застібки-блискавки — якість та хімічні вимоги». • Відповідність діючого санітарного законодавства України, за висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
scrool-down