Пластикова застібка-блискавка українського виробництва

Пластикова застібка-блискавка українського виробництва

Пластикова блискавка — одна із найбільш поширених видів фурнітури. Вона спрощує експлуатацію виробу та вносить штрих у якості декоративного елементу.

«Молнія» — єдине в Україні підприємство з повним циклом виробництва пластмасових застібок різних типів, виконань та рівнів складності.

З чого виготовляються пластмасові застібки-блискавки?

Кінцевий результат готової продукції залежить від якості сировини. Саме тому даному питанню приділяємо значну увагу та прискіпливо обираємо кожного постачальника.

Для вироблення застібок-блискавок використовуємо лише високоякісні матеріали: поліефірні волокна, мононитку власного виробництва, ЦАМ для замків, та багато іншого, чим забезпечуємо довговічність навіть при інтенсивному використанні.

Для фарбування обрали німецького виробника барвників та обробки, яка дає водовідштовхуючий ефект для стрічки — DyStar Group, чим забезпечили великий вибір кольорів, стійке забарвлення та відповідність світовим стандартам екологічної безпеки.

Виробляється ткана застібка за німецькою технологією, використовуючи сучасне обладнання європейських та азіатських компаній.

Які існують різновиди пластикових блискавок?

 • Спіральні. Зубці мають форму спіралі, яка вплітається в стрічку в процесі її виготовлення. Застібка виходить суцільно тканою, завдяки такій технології вони надміцні та не схильні до розривів в області спіралі.
 • Потаємні. Вони є різновидом спіральної. Особливість її в тому, що вона ховається в шов виробу, а на поверхні залишається тільки замок.
 • Литі або «тракторні». Виготовляються методом лиття зубців різних форм.

Тракторний й спіральний вид застібок поділяються і за типом роз’єму, так виділяють: роз’ємні і нероз’ємні, з одним або двома замками. Якщо ж ви не знаєте точні розміри виробу, тоді варто розглянути рулонний варіант.

Ширину застібки-блискавки зазвичай використовують як номер або тип блискавки: тип 4 свідчить про ширину в 4 мм. Цей розмір має значення при підборі замка, який повинен підходити до застібки. Щоб правильно визначити довжину застібки необхідно виміряти відстань від нижнього до верхнього обмежувача.

Щоб застібка ідеально підійшла для вашого виробу, необхідно підібрати відповідний замок. Він може бути з автоматичною фіксацією, механічною або без фіксації.

Для пошиття яких виробів використовують пластикові блискавки?

Швейний бізнес вже давно оцінив використання пластикових блискавок при створенні найрізноманітніших виробів. Такі застібки універсальні і використовуються скрізь.

Застібки-блискавки від «Молнія» користуються широкою популярністю при пошитті

таких виробів:

 • взуття;
 • верхній одяг;
 • штани, спідниці, сукні;
 • робочий одяг;
 • матраци, постільна білизна, м’які меблі;
 • сумки, рюкзаки, валізи;
 • тенти, палатки;
 • та безліч інших.

Блискавку пластикову купити оптом від українського виробника

Наш каталог наповнений найбільш затребуваними пластиковими застібками-блискавками. Якість нашої продукції вже оцінили провідні швейні фабрики. Запрошуємо до співпраці, на вас очікують доступні оптові ціни та різні спецпропозиції. Всі деталі за контактами.  Доставка здійснюється в Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста України.

scrool-down