Знов у тренді — колір хакі

Знов у тренді — колір хакі

У перекладі з хінді колір хакі означає «пильний», «покритий пилом», а з перського — колір землі. Проте, скільки б не вивчали витоків, більшість людей асоціює колір із військовою формою, що цілком виправдано. Саме у військовій індустрії вперше почали використовувати колір, після чого той надійно закріпився там по теперішній час.

Якщо відсунути асоціацію на другий план, то колір хакі насправді символізує природу. І багато компаній у наш час передаючи меседжі про екологію використовують хакі, відтінки якого багатогранні: від світлих до темних, від холодних до теплих.

Завдяки різноманітності палітри, хакі може використовуватися і в одязі, і в аксесуарах, і у взутті у поєднанні з іншими кольорами. Цим і користуються сучасні будинки мод, використовуючи колір у стилі мілітарі, популярність якого тільки збільшується з кожним роком. Під цей стиль виробляється і необхідна фурнітура. Наприклад, купити блискавку для куртки, сумок, суконь та інших виробів можна в різних відтінках кольору хакі.

Використання кольору у сучасній моді

Хакі — універсальний і всесезонний колір, який поєднується з іншими відтінками, додаючи свіжості кінцевому образу. Цей колір є одним з основних для стилю мілітарі. І жоден модний показ не обходиться без образів у цьому напрямку, який надає впевненості та трохи брутальності. Звичайно, для модних виробів підбирається відповідна фурнітура. Наприклад, застібка-блискавка у стилі хакі від українського виробника Molniya.

Блискавка кольору хакі

Через популярність поява серед швейної фурнітури блискавок різних відтінків кольору хакі — зовсім не здивування. Наприклад, блискавка для куртки може бути не тільки в потрібному тоні, але і з додатковими властивостями: водовідштовхувальна, світловідбиваюча, з лінією вшивання тощо. Для сукні блискавка може бути потаємною, що додасть шарму вечірньому вбранню.

Компанія Molniya стежить за модними кольоровими тенденціями і пропонує блискавки різних відтінків хакі або пофарбує в індивідуальний відтінок під колір тканини. Купити блискавки можна за оптовою ціною та з доставкою по Україні (за винятком тимчасово окупованих територій). Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати застібки-блискавки потрібного відтінку, щоб удосконалити ваші вироби.

scrool-down