Language:

НОВИНИ

 • Kharkiv Fashion Business Days-2018
  Одна з найбільших подій в сфері моди, дизайну і легкої промисловості – Kharkiv Fashion Business Days-2018 – пройшла в період з 11 по 13 жовтня на Арт-заводі “Механіка”. В рамках заходу відбувся форум “ЛегПромЕкспорт”, “Fashion Business Forum”, дизайн-маркет, виставка текстилю, фурнітури та спеціалізованого обладнання, а також покази українських і зарубіжних дизайнерів. В освітній секції взяли участь кращі експерти моди і бізнесу – Президент-Голова правління Асоціації “Укрлегпром” Тетяна Ізовіт, віце-президент Харківської торгово-промислової палати Інна Каутная, керівник “Karazin Business School” Володимир Родченко, бізнес тренер і troubleshooter Юрій Єлісєєв, директор представництва “SOFTORG” в Харкові Дмитро Котух, директор платформи “New Fashion Zone” Юлія Порядіна-Гривнак, керівник імідж-агентства “Milano Shopping Group” Олександра Моргун, експерт продажів в fashion-індустрії Ірина Агафонова та ін. На форумі була представлена продукція ПрАТ «Молнія» – провідного виробника застібки-блискавки. Наша продукція викликала інтерес у провідних виробників одягу, взуття та аксесуарів.
  четвер листопад 1st, 2018
 • Відчиняємо двері студентам
  На цьому тижні відбулася робоча зустріч з керівником Київського коледжу легкої промисловості, кандидатом технічних технічних наук, доцентом Шуцькою Галиною Володимирівною. Результатом зустрічі став погоджений план співробітництва по підготовці спеціалістів легкої промисловості. Сьогодні наше підприємство прийняло першу групу студентів-екскурсантів. На наступному тижні очікуємо першу студентку для проходження практики.
  неділя вересень 23rd, 2018
 • Нонові кольори застібки
  Неонові кольори допомагають підкреслити яскравою деталлю предмету гардеробу, додати йому життєрадісності, внести чіткий акцент. Вони заряджають позитивом та піднімають життєвий тонус не гірше вітаміну «С»!
   
  Однак неонові кольори несуть у собі і сугубо практичну ціль. Спецодяг з неонової застібкою допомагає працівникові бути візуально помітним, і це зменшує ризик травм на виробництві. Неонові деталі таким же чином роблять безпечнішим життя спортсменів, любителів здорового способу життя та дітей.
   
  п'ятниця вересень 21st, 2018
 • Застібка-меланж
  Застібка-меланж від ПрАТ «Молнія» забезпечує привабливий, яскравий, “дорогой” вигляд виробу, допомагає привернути до нього увагу.
   
  Ми можемо запропонувати два типу спиральної блискавки з меланжовим плетінням: 6 мм (Т6) і 8 мм (Т8). Т6 може мати також чорну мононитку.
  У першу чергу застібка-меланж орієнтована на ринок спортивного, дитячого та молодіжного одягу, на ринок молодіжного взуття, молодіжної галантерейної продукції (сумки, рюкзаки). Сьогодні меланж – в моді в тканинах, в кросівках, тому продукція з використанням нашої застібки можна продати як модну, трендову, випускати орієнтовані на тематичні розцвітки колекції.
  Для меланжу розроблені 12 насичених, привертаючих очі кольорів, що вигідно підкреслюють візерунок стрічки.
   
  п'ятниця вересень 21st, 2018
 • ТОВ “Тусмо”
  Нещодавно до нас завітали давні друзі та партнери з Житомира (ТОВ “Тусмо”).
  Одним із головних напрямків спеціалізації житомирського швейного підприємства ТОВ «Тусмо» є виробництво та постачання високоякісного форменого, захисного та спеціального одягу для відомчих правоохоронних органів та силових структур, Міністерства оборони, ДСНС, інших державних структур та відомств, а також позавідомчих та приватних охоронних установ та організацій.
  В процесі ділової зустрічі було обговорено перспективи співпраці та дана оцінка (найвища) співробітництву з ПрАТ “Молнія”.  
  вівторок вересень 11th, 2018
 • KYIV FASHION 2018
  У період з 5 по 7 вересня 2018 року у 35-й раз міжнародний фестиваль моди KYIV FASHION зібрав на площі 15 тис. кв. метрів більше 600 брендів одягу та масштабну експозицію швейного обладнання, фурнітури та текстилю.
  Також дуже цікавою була Дискусійна платформа про українську індустрію моди, організована асоціацією “Укрлегпром”, учасниками якої були і фахівці ПрАТ” Молнія”. Було обговорено стан легкої промисловості України, її проблеми та перспективи.
  вівторок вересень 11th, 2018
 • CHILDREN’S FASHION FAIR-2018
  З 11 по 13 вересня 2018 року в Києві в Міжнародному виставковому центрі на Бровавському проспекті пройде CHILDREN’S FASHION FAIR-2018 – найбільша в Україні виставка дитячого одягу. Фахівці нашого підприємства відвідають даний захід з ціллю налагодження ділових стосунків з виробниками дитячого одягу.
  вівторок вересень 11th, 2018
 • Розширюємо співпрацю з клієнтами
  Молдавська компанія “OLDCOM” (г. Кишинів) –  наш давній та постійний клієнт. Фабрика виробляє практичне, зручне чоловіче, жіноче та дитяче взуття, цікаві сумки, сучасні продумані рюкзаки. В цьому році на виставці LEATHER AND SHOES 2018 відбулася чергова довгоочікувана зустріч з представниками компанії. OLDCOM виявив звцікавленість щодо нашого нового асортименту, яскравої та помітної застібки з плетінням “меланж”, та вирішив використати її в своїх виробах. Також компанія з Молдови має намір брендувати фурнітуру, що закуповує у нас, власним логотипом.  
  п'ятниця липень 20th, 2018
 • 36 міжнародна спеціалізована виставка взуття, шкіри та хутра
  17 липня в Києві (міжнародний виставковий центр) розпочала роботу 36 Міжнародна спеціалізована виставка взуття, шкіри та хутра Leather and Shoes. В даній події приймають участь більше 400 підприємств та компаній з багатьох країн світу. Ми теж представляємо на даній виставці наше підприємство та запрошуємо відвідати наш стенд (3J05).
  четвер липень 19th, 2018
 • Швейна дільниця ПрАТ “Молнія”
  Швейна дільниця ПрАТ “Молнія” здійснює виробництво та продаж якісних шкіргалантарейних виробів, згідно Ваших ескізів, з використанням Вашого логотипу або реклами:

  – промо-сумки

  – термо-сумки

  – еко-сумки

  – дорожні сумки

  – спортивні сумки

  – несесери дорожні

  – косметички

  – сумки спеціального призначення

  – шкільні портфелі

  – рюкзаки

  – пенали

  – сумки для ноутбуків та документів

  – індивідуальний пошив

  Ми виготовляємо нестандартні вироби і разом з вами втілюємо Ваші ідеї в життя!!!

  вівторок травень 23rd, 2017
 • Офіційне представництво ПрАТ «Молнія» у місті Харків
  У місті Харків а адресою пр.50-річчя ВЛКСМ, буд.45-Б, оф.209 відкрилося офіційне представництво ПрАТ «Молнія». Запрошуємо Вас відвідати наше представництво де Вас зустрінуть наші менеджери і нададуть не лише поглиблену консультацію щодо представленої продукції, але й продемонструють її. ПрАТ «Молнія» – це:

  – найкращі традиції виробництва від вітчизняного виробника застібки-блискавки;

  – 40-річний досвід успішної роботи;

  – власне виробництво – єдине підприємство в Україні з повним циклом виробництва;

  – власна сертифікована лабораторія – контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи з сировини і до готової продукції;

  – гнучкість у виконанні різних, нестандартних замовлень;

  – понад 2000 постійних клієнтів, які цінують співпрацю з ПрАТ «Молнія» за якість, надійність та індивідуальний підхід.

  Будемо раді бачити Вас в якості відвідувачів нашого представництва та в числі наших постійних клієнтів!

  тел .: +380 (50) 381-06-78

  e-mail: molniya.kharkiv@gmail.com
  четвер квітень 6th, 2017
 • LEATHER AND SHOES 2017 ‘1
  Ми беремо участь у виставці «LEATHER AND SHOES» багато років. Кожного разу ми захоплюємося оптимізмом наших українських бізнес-партнерів навіть під час кризи в країні. Ми відчуваємо себе завжди дуже добре завдяки відмінній організації виставки, дякуємо організаторам за оперативність!
  середа лютий 1st, 2017
 • З Новим роком та Різдвом Христовим!
  Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та злагоди в родинах. Нехай новий рік буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи. Веселих свят та статків Вам і Вашим близьким в Новому році. З повагою, ПрАТ «Молнія».
  неділя січень 1st, 2017
 • ВИНИКНЕННЯ БЛИСКАВКИ
  «Уїткомб, створи якийсь пристрій, який можна було б застібати однією рукою» – з таким проханням звернувся до товариша чоловік страждаючий болями в спині, через які йому було дуже складно нагинатися щоб зашнурувати своє взуття . 
Вважається, що за таких обставин і виник перший прототип «блискавки», яку розробив американець Уїткомб Лео Джадсон. У 1893 році винахідник представив застібку із двох ланцюжків публіці, на цих ланцюжках чергувалися крючки і петельки. А елементи цієї конструкції зчіплювалися за допомогою ключика-язичка. Винахід Джадсона значно прискорив процес застібання черевиків, але виявився складним у виготовленні і ненадійним. Люди ніяк не могли навчитися користуватися «блискавкою». До такої новинки навіть додавалась інструкція на двох сторінках і до того ж виробницво було дуже дорогим: часто ціна «блискавки» перевищувала вартість спідниці чи штанів. 
Після багатьох рекламацій, практично збанкрутувавши, Джадсон взяв у партнери Гаррі Ерла і Луїса Уокера, а Уокер привернув до досліджень іншого американського інженера шведського походження – Гідеона Сундбека. Після декількох років пошуків, Сундбек запатентував новий варіант «блискавки» і розробив технологію її виробництва. Він зробив застібку тоншою, гнучкішою і надійнішою, збільшивши кількість крючків. Впровадження цього варіанту застібки було більш довгим і болісним, ніж сама розробка «блискавки», через недовіру з боку фабрикантів, які пам’ятали перший невдалий досвід. Проте з часом «блискавка» довела свою надійність і до 1923 року набула широкого поширення. Так народилася майже сучасна застібка-блискавка.
Перші чотири штуки «блискавки» були продані 28 жовтня 1914 року за 1 $. Успіх прийшов в 1918-му, коли компанія продала 24000 застібок для пошиття «грошових поясів», популярних серед військових моряків. Після декількох поліпшень в технології виробництва, в тому ж 1918 році застібки стали використовуватися ще й на костюмах пілотів військово-морських сил США. Наприкінці Першої світової війни Еміль-Моріс Ерме закупив в Канаді 40 метрів застібки-блискавки, яку застосовували для закривання чохлів великокаліберних знарядь. 
В 1923 році президент великої взуттєвої компанії Бертран Рок вибрав «блискавку» для нової моделі взуття «Zipper Boots», до речі – це була перша в світі колекція галош із застібкою. «Блискавка» йому сподобалась через характерний звук – «zzzzzzip»! З тих часів англійською мовою застібка отримала нове ім’я – «зіпер». А в 1930 році блискавка знайшла своє місце у текстильній промисловості, ставши її важливою складовою. 
Хто б міг подумати, що звичайна застібка в 30-х роках стане символом сексуальної активності. І для прекрасної статі було зовсім непристойно носити одяг з «блискавками», це могло підкреслити доступність або легкодумство жінки. Адже такий новий механізм дозволяв знімати наряд в рази швидше! І тільки в середині 20 століття «блискавка» міцно приживається на жіночому вбранні. 
Майстерня Hermès купила права на патент для того, щоб використовувати застібку-блискавку при виробництві сумок і почала виробляти «систему” Hermès “» в Парижі. Коко Шанель мала намір застосувати застібку для своїх спідниць, проте першою, хто став використовувати застібку-блискавку в одязі, стала Ельза Скіапареллі у 1935 році, бажаючи спростити життя дітям. Для маленьких невмілих пальчиків «блискавка» стає ідеальним варіантом.
В 1937 році, дивовижна застібка підкорює весь світ. Модельєр Жан Клод заради епатажу використовує цей зручний механізм в ширінки чоловічих брюк. Але до свого подиву, нововведення припадає до смаку народу. І «блискавка» – застібка починає підкорювати світ жіночого одягу, адже що як не цей механізм дозволить зробити силует більш елегантним. До того ж на жіночих нарядах застібка могла виконувати роль прикраси. 
Сучасний світ сповнений маленьких речей, які допомагають нам, заощаджуючи час і полегшуючи життя. Використовуючи ці предмети, ми навіть не замислюємося про їх користь. Але варто було їх би прибрати з нашого життя, втрата б не залишилася непоміченою. До такої корисної штучки відноситься застібка – «блискавка».
  п'ятниця листопад 4th, 2016
 • Колектив ПАТ «Молнія» сердечно і щиро вітає Дем’янова Борислава Олексійовича
  Колектив ПрАТ «Молнія» сердечно і щиро вітає Дем’янова Борислава Олексійовича, слюсаря-ремонтника ливарного цеху із отриманою президентською відзнакою – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» та бажає трудового натхнення, подальших досягнень у роботі, міцного здоров’я, оптимізму та всіляких гараздів!
  вівторок жовтень 18th, 2016
 • Galychyna Shoes Expo
  З 20-23 вересня 2016 у місті Львові проходила V спеціалізована гуртова виставка взуття «Galychyna Shoes Expo». Кожного разу дана виставка виявляється відмінним інструментом, щоб познайомитися з потенційними клієнтами і зустрітися з уже існуючими. Це ефективна платформа для компаній, що виробляють та імпортують взуття. Виставка дуже добре організована і привертає солідну аудиторію професіоналів, зацікавлених у розвитку свого бізнесу. Дякуємо організаторам за їхню працю!
  п'ятниця вересень 23rd, 2016
 • Шановні партнери!
  ПАТ «Молнія» раді представити до вашої уваги нову послугу лазерного гравіювання на замках з гальванічним покриттям: золото, нікель, темний нікель. Лазерне гравіювання — це швидкий і якісний спосіб нанесення зображення, шрифту, логотипу на ручку замка. Високоточний лазерний промінь здатний викарбувати найтонші деталі. Можливе гравіювання найскладніших макетів. Ідеальний спосіб брендування вашої продукції! 1-31
  п'ятниця вересень 2nd, 2016
 • «LEATHER AND SHOES 2016’2»
  Як постійні учасники міжнародної виставки «LEATHER AND SHOES» ми дуже задоволені тим, що виставка знову відбулася і стала значущою подією в Україні. Ми беремо участь у виставці, щоб зустрітися з постійними клієнтами, налагодити нові контакти і продемонструвати нашу продукцію. Велика подяка організаторам за те, що вони роблять, і за те, що надають можливість показати, що робимо ми.
  понеділок липень 18th, 2016
 • Офіційне представництво ПАТ «Молнія» у місті Львові
  1 липня 2016 року за адресою вул. Зелена 149, корпус 8-А відкрилося офіційне представництво ПрАТ «Молнія» у місті Львові. Запрошуємо Вас відвідати наше представництво де Вас зустрінуть наші менеджери і нададуть не лише поглиблену консультацію щодо представленої продукції, але й продемонструють її. ПрАТ «Молнія» – це: – найкращі традиції виробництва від вітчизняного виробника застібки-блискавки; – 40-річний досвід успішної роботи; – власне виробництво – єдине підприємство в Україні з повним циклом виробництва; – власна сертифікована лабораторія – контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи з сировини і до готової продукції; – гнучкість у виконанні різних, нестандартних замовлень; – понад 2000 постійних клієнтів, які цінують співпрацю з ПрАТ «Молнія» за якість, надійність та індивідуальний підхід. Будемо раді бачити Вас в якості відвідувачів нашого представництва та в числі наших постійних клієнтів!
  п'ятниця липень 1st, 2016
 • «Galychyna Shoes Expo»
  Наше підприємство брало участь у багатьох міжнародних виставках, що проходять на території України, але у Львові ми були вперше. З 14 по 17 червня лiдери виробництва та iмпорту взуття показали свої новi колекцiї осiнь-зима 2016/2017. Якщо порівнювати за розмірами, то «Galychyna Shoes Expo» невелика, але в цьому випадку «розмір не має значення». Важливо, що ми змогли стати її учасниками, представити себе, презентувати нашу продукцію, поспілкуватися і знайти нових партнерів. Це незамінний досвід. За це окреме спасибі організаторам виставки.
  субота червень 18th, 2016
 • З 8 БЕРЕЗНЯ!
  вівторок березень 8th, 2016
 • У Міжнародному Виставковому Центрі з 26 – 29 січня 2016 пройшла виставка Leather and Shoes 2016 ‘1
  понеділок лютий 1st, 2016
 • УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ВІЙСЬКОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ВОЄНПРОМ 3»
  вівторок жовтень 13th, 2015
 • ХІІ МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2015”
  понеділок вересень 28th, 2015
 • ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА-ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ «ГРОМАДАFEST»
  вівторок вересень 1st, 2015
 • Розроблено новий вид брелока (8,3Г)
  Фахівцями ПАТ “Блискавка” розроблений новий вид брелка (8.3г) для замку
  застібки-блискавки.
  Замок з таким брелоком може використовуватися в куртках і спальних мішках.
  четвер серпень 6th, 2015
 • LEATHER AND SHOES 2015’2
  З 21 – 24.07.2015 у приміщенні Міжнародного Виставкового Центру на Броварському проспекті, 15 пройшла 30-та міжнародна спеціалізована виставка взуття, шкіри та хутра – LEATHER AND SHOES 2015’2. Виставка «LEATHER AND SHOES» – одна з найважливіших подій сектору легкої промисловості України, орієнтована на демонстрацію досягнень, налагодження зв’язків між виробниками та покупцями, а також на відкриття українського ринку для зарубіжних компаній. Виставка вкотре показала, що українська легка промисловість не зважаючи на складні часи – є потужним багатогалузевим комплексом з виробництва товарів народного споживання. Можна зробити висновки, що легка промисловість в Україні має серйозні перспективи для подальшого розвитку навіть за участі сильних конкурентів на ринку. Окрема подяка організаторам, нашій команді було приємно вкотре отримати диплом за успішний розвиток шкіряно-взуттєвого ринку України!
  понеділок липень 27th, 2015
 • ВИСТАВКА-ФОРУМ «НАРОДНА ОБОРОНА»
  26-27 червня 2015 року в ДП «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» за адресою: вул.Лаврська 10, 12 м.Київ, 01010 пройшла виставка-форум «Народна оборона». За чудову організацію такого необхідного в наш час заходу, хотілося б потиснути руку Ірині Рубінштейн https://www.facebook.com/iren.extrim… та її команді. Організатори в повній мірі виконали заплановану мету заходу об’єднавши різноманітні проекти та ідеї. Основною метою виставки була демонстрація вітчизняних виробів: військового одягу, засобів індивідуального захисту та інших супутніх товарів потрібних для ЗСУ. Були проведені круглі столи з обговоренням проблемних та актуальних питань сьогодення: «Резервна армія та територіальна оборона України» і «Виробники та технології на службі армії». Було проведено масу інтерактивних презентації проектів учасників виставки, спрямованих на допомогу людині в умовах сучасної війни. Представники волонтерських ініціатив та громадських організацій, реабілітаційних центрів та лікувальних закладів провели обговорення як діяти ефективніше, які зміни в суспільстві ініціювати та провести, щоб наша країна вийшла з цієї війни підсиленою отриманим досвідом.
  неділя червень 28th, 2015
 • Шановні працівники легкої промисловості!
  Шановні працівники легкої промисловості! Напередодні вашого професійного свята, хотілося б нагадати, що легка промисловість є легкою тільки за назвою, та насправді працівники легкої промисловості виконують дуже важкий, але необхідний труд. Побажаємо ж їм, щоб Їхня праця була якомога легшою! Також, щоб продукція яка ними виробляється була прекрасною і користувалася величезним попитом, щоб нитки були міцні, як дружба, щоб тканини були різноманітні, як емоції людини, різнокольорові, як веселка, і неповторні, як сама природа . Працівники легкої промисловості! Досягнення на вашому терені великі, так дозвольте ж побажати вам подальших успіхів!
  п'ятниця червень 12th, 2015
 • Вітаємо співробітників ВАТ «Флоаре» 40-річчям
  Шановні співробітники ВАТ «Флоаре», з величезним задоволенням і від усього серця вітаємо Вашу організацію з славним святом – 40-річчям з дня заснування. Ми добре знаємо, що престиж фірми і значення того, що вона виробляє, далеко не завжди визначається їх розмірами і обсягом фондів. Невеликі організації можуть зберігати великі традиції виробництва і, спираючись на них, сприяти розвитку галузі досить плідно, ефективно і цілеспрямовано. Яскравий приклад цього – діяльність Вашої компанії, потужного промислового вузла в невеликому місті. Ми раді за Вас, пишаємося Вами, бажаємо процвітання та успіху. Дякуємо за гарний прийом і організацію свята. Наш колектив незмінно буде надійним і дружнім партнером Вашої фірми. Легкої і цікавої Вам дороги!
  четвер червень 11th, 2015
ПОШУК: