Language:

НОВИНИ

 • Швейна дільниця ПрАТ “Молнія”
  Швейна дільниця ПрАТ “Молнія” здійснює виробництво та продаж якісних шкіргалантарейних виробів, згідно Ваших ескізів, з використанням Вашого логотипу або реклами:

  – промо-сумки

  – термо-сумки

  – еко-сумки

  – дорожні сумки

  – спортивні сумки

  – несесери дорожні

  – косметички

  – сумки спеціального призначення

  – шкільні портфелі

  – рюкзаки

  – пенали

  – сумки для ноутбуків та документів

  – індивідуальний пошив

  Ми виготовляємо нестандартні вироби і разом з вами втілюємо Ваші ідеї в життя!!!

  вівторок травень 23rd, 2017
 • Офіційне представництво ПрАТ «Молнія» у місті Харків
  У місті Харків а адресою пр.50-річчя ВЛКСМ, буд.45-Б, оф.209 відкрилося офіційне представництво ПрАТ «Молнія». Запрошуємо Вас відвідати наше представництво де Вас зустрінуть наші менеджери і нададуть не лише поглиблену консультацію щодо представленої продукції, але й продемонструють її. ПрАТ «Молнія» – це:

  – найкращі традиції виробництва від вітчизняного виробника застібки-блискавки;

  – 40-річний досвід успішної роботи;

  – власне виробництво – єдине підприємство в Україні з повним циклом виробництва;

  – власна сертифікована лабораторія – контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи з сировини і до готової продукції;

  – гнучкість у виконанні різних, нестандартних замовлень;

  – понад 2000 постійних клієнтів, які цінують співпрацю з ПрАТ «Молнія» за якість, надійність та індивідуальний підхід.

  Будемо раді бачити Вас в якості відвідувачів нашого представництва та в числі наших постійних клієнтів!

  тел .: +380 (50) 381-06-78

  e-mail: molniya.kharkiv@gmail.com
  четвер квітень 6th, 2017
 • LEATHER AND SHOES 2017 ‘1
  Ми беремо участь у виставці «LEATHER AND SHOES» багато років. Кожного разу ми захоплюємося оптимізмом наших українських бізнес-партнерів навіть під час кризи в країні. Ми відчуваємо себе завжди дуже добре завдяки відмінній організації виставки, дякуємо організаторам за оперативність!
  середа лютий 1st, 2017
 • З Новим роком та Різдвом Христовим!
  Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та злагоди в родинах. Нехай новий рік буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи. Веселих свят та статків Вам і Вашим близьким в Новому році. З повагою, ПрАТ «Молнія».
  неділя січень 1st, 2017
 • ВИНИКНЕННЯ БЛИСКАВКИ
  «Уїткомб, створи якийсь пристрій, який можна було б застібати однією рукою» – з таким проханням звернувся до товариша чоловік страждаючий болями в спині, через які йому було дуже складно нагинатися щоб зашнурувати своє взуття . 
Вважається, що за таких обставин і виник перший прототип «блискавки», яку розробив американець Уїткомб Лео Джадсон. У 1893 році винахідник представив застібку із двох ланцюжків публіці, на цих ланцюжках чергувалися крючки і петельки. А елементи цієї конструкції зчіплювалися за допомогою ключика-язичка. Винахід Джадсона значно прискорив процес застібання черевиків, але виявився складним у виготовленні і ненадійним. Люди ніяк не могли навчитися користуватися «блискавкою». До такої новинки навіть додавалась інструкція на двох сторінках і до того ж виробницво було дуже дорогим: часто ціна «блискавки» перевищувала вартість спідниці чи штанів. 
Після багатьох рекламацій, практично збанкрутувавши, Джадсон взяв у партнери Гаррі Ерла і Луїса Уокера, а Уокер привернув до досліджень іншого американського інженера шведського походження – Гідеона Сундбека. Після декількох років пошуків, Сундбек запатентував новий варіант «блискавки» і розробив технологію її виробництва. Він зробив застібку тоншою, гнучкішою і надійнішою, збільшивши кількість крючків. Впровадження цього варіанту застібки було більш довгим і болісним, ніж сама розробка «блискавки», через недовіру з боку фабрикантів, які пам’ятали перший невдалий досвід. Проте з часом «блискавка» довела свою надійність і до 1923 року набула широкого поширення. Так народилася майже сучасна застібка-блискавка.
Перші чотири штуки «блискавки» були продані 28 жовтня 1914 року за 1 $. Успіх прийшов в 1918-му, коли компанія продала 24000 застібок для пошиття «грошових поясів», популярних серед військових моряків. Після декількох поліпшень в технології виробництва, в тому ж 1918 році застібки стали використовуватися ще й на костюмах пілотів військово-морських сил США. Наприкінці Першої світової війни Еміль-Моріс Ерме закупив в Канаді 40 метрів застібки-блискавки, яку застосовували для закривання чохлів великокаліберних знарядь. 
В 1923 році президент великої взуттєвої компанії Бертран Рок вибрав «блискавку» для нової моделі взуття «Zipper Boots», до речі – це була перша в світі колекція галош із застібкою. «Блискавка» йому сподобалась через характерний звук – «zzzzzzip»! З тих часів англійською мовою застібка отримала нове ім’я – «зіпер». А в 1930 році блискавка знайшла своє місце у текстильній промисловості, ставши її важливою складовою. 
Хто б міг подумати, що звичайна застібка в 30-х роках стане символом сексуальної активності. І для прекрасної статі було зовсім непристойно носити одяг з «блискавками», це могло підкреслити доступність або легкодумство жінки. Адже такий новий механізм дозволяв знімати наряд в рази швидше! І тільки в середині 20 століття «блискавка» міцно приживається на жіночому вбранні. 
Майстерня Hermès купила права на патент для того, щоб використовувати застібку-блискавку при виробництві сумок і почала виробляти «систему” Hermès “» в Парижі. Коко Шанель мала намір застосувати застібку для своїх спідниць, проте першою, хто став використовувати застібку-блискавку в одязі, стала Ельза Скіапареллі у 1935 році, бажаючи спростити життя дітям. Для маленьких невмілих пальчиків «блискавка» стає ідеальним варіантом.
В 1937 році, дивовижна застібка підкорює весь світ. Модельєр Жан Клод заради епатажу використовує цей зручний механізм в ширінки чоловічих брюк. Але до свого подиву, нововведення припадає до смаку народу. І «блискавка» – застібка починає підкорювати світ жіночого одягу, адже що як не цей механізм дозволить зробити силует більш елегантним. До того ж на жіночих нарядах застібка могла виконувати роль прикраси. 
Сучасний світ сповнений маленьких речей, які допомагають нам, заощаджуючи час і полегшуючи життя. Використовуючи ці предмети, ми навіть не замислюємося про їх користь. Але варто було їх би прибрати з нашого життя, втрата б не залишилася непоміченою. До такої корисної штучки відноситься застібка – «блискавка».
  п'ятниця листопад 4th, 2016
 • Колектив ПАТ «Молнія» сердечно і щиро вітає Дем’янова Борислава Олексійовича
  Колектив ПрАТ «Молнія» сердечно і щиро вітає Дем’янова Борислава Олексійовича, слюсаря-ремонтника ливарного цеху із отриманою президентською відзнакою – ювілейною медаллю «25 років незалежності України» та бажає трудового натхнення, подальших досягнень у роботі, міцного здоров’я, оптимізму та всіляких гараздів!
  вівторок жовтень 18th, 2016
 • Galychyna Shoes Expo
  З 20-23 вересня 2016 у місті Львові проходила V спеціалізована гуртова виставка взуття «Galychyna Shoes Expo». Кожного разу дана виставка виявляється відмінним інструментом, щоб познайомитися з потенційними клієнтами і зустрітися з уже існуючими. Це ефективна платформа для компаній, що виробляють та імпортують взуття. Виставка дуже добре організована і привертає солідну аудиторію професіоналів, зацікавлених у розвитку свого бізнесу. Дякуємо організаторам за їхню працю!
  п'ятниця вересень 23rd, 2016
 • Шановні партнери!
  ПАТ «Молнія» раді представити до вашої уваги нову послугу лазерного гравіювання на замках з гальванічним покриттям: золото, нікель, темний нікель. Лазерне гравіювання — це швидкий і якісний спосіб нанесення зображення, шрифту, логотипу на ручку замка. Високоточний лазерний промінь здатний викарбувати найтонші деталі. Можливе гравіювання найскладніших макетів. Ідеальний спосіб брендування вашої продукції! 1-31
  п'ятниця вересень 2nd, 2016
 • «LEATHER AND SHOES 2016’2»
  Як постійні учасники міжнародної виставки «LEATHER AND SHOES» ми дуже задоволені тим, що виставка знову відбулася і стала значущою подією в Україні. Ми беремо участь у виставці, щоб зустрітися з постійними клієнтами, налагодити нові контакти і продемонструвати нашу продукцію. Велика подяка організаторам за те, що вони роблять, і за те, що надають можливість показати, що робимо ми.
  понеділок липень 18th, 2016
 • Офіційне представництво ПАТ «Молнія» у місті Львові
  1 липня 2016 року за адресою вул. Зелена 149, корпус 8-А відкрилося офіційне представництво ПрАТ «Молнія» у місті Львові. Запрошуємо Вас відвідати наше представництво де Вас зустрінуть наші менеджери і нададуть не лише поглиблену консультацію щодо представленої продукції, але й продемонструють її. ПрАТ «Молнія» – це: – найкращі традиції виробництва від вітчизняного виробника застібки-блискавки; – 40-річний досвід успішної роботи; – власне виробництво – єдине підприємство в Україні з повним циклом виробництва; – власна сертифікована лабораторія – контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи з сировини і до готової продукції; – гнучкість у виконанні різних, нестандартних замовлень; – понад 2000 постійних клієнтів, які цінують співпрацю з ПрАТ «Молнія» за якість, надійність та індивідуальний підхід. Будемо раді бачити Вас в якості відвідувачів нашого представництва та в числі наших постійних клієнтів!
  п'ятниця липень 1st, 2016
 • «Galychyna Shoes Expo»
  Наше підприємство брало участь у багатьох міжнародних виставках, що проходять на території України, але у Львові ми були вперше. З 14 по 17 червня лiдери виробництва та iмпорту взуття показали свої новi колекцiї осiнь-зима 2016/2017. Якщо порівнювати за розмірами, то «Galychyna Shoes Expo» невелика, але в цьому випадку «розмір не має значення». Важливо, що ми змогли стати її учасниками, представити себе, презентувати нашу продукцію, поспілкуватися і знайти нових партнерів. Це незамінний досвід. За це окреме спасибі організаторам виставки.
  субота червень 18th, 2016
 • З 8 БЕРЕЗНЯ!
  вівторок березень 8th, 2016
 • У Міжнародному Виставковому Центрі з 26 – 29 січня 2016 пройшла виставка Leather and Shoes 2016 ‘1
  понеділок лютий 1st, 2016
 • УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ВІЙСЬКОВО-ПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ВОЄНПРОМ 3»
  вівторок жовтень 13th, 2015
 • ХІІ МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2015”
  понеділок вересень 28th, 2015
 • ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА-ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ «ГРОМАДАFEST»
  вівторок вересень 1st, 2015
 • Розроблено новий вид брелока (8,3Г)
  Фахівцями ПАТ “Блискавка” розроблений новий вид брелка (8.3г) для замку
  застібки-блискавки.
  Замок з таким брелоком може використовуватися в куртках і спальних мішках.
  четвер серпень 6th, 2015
 • LEATHER AND SHOES 2015’2
  З 21 – 24.07.2015 у приміщенні Міжнародного Виставкового Центру на Броварському проспекті, 15 пройшла 30-та міжнародна спеціалізована виставка взуття, шкіри та хутра – LEATHER AND SHOES 2015’2. Виставка «LEATHER AND SHOES» – одна з найважливіших подій сектору легкої промисловості України, орієнтована на демонстрацію досягнень, налагодження зв’язків між виробниками та покупцями, а також на відкриття українського ринку для зарубіжних компаній. Виставка вкотре показала, що українська легка промисловість не зважаючи на складні часи – є потужним багатогалузевим комплексом з виробництва товарів народного споживання. Можна зробити висновки, що легка промисловість в Україні має серйозні перспективи для подальшого розвитку навіть за участі сильних конкурентів на ринку. Окрема подяка організаторам, нашій команді було приємно вкотре отримати диплом за успішний розвиток шкіряно-взуттєвого ринку України!
  понеділок липень 27th, 2015
 • ВИСТАВКА-ФОРУМ «НАРОДНА ОБОРОНА»
  26-27 червня 2015 року в ДП «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» за адресою: вул.Лаврська 10, 12 м.Київ, 01010 пройшла виставка-форум «Народна оборона». За чудову організацію такого необхідного в наш час заходу, хотілося б потиснути руку Ірині Рубінштейн https://www.facebook.com/iren.extrim… та її команді. Організатори в повній мірі виконали заплановану мету заходу об’єднавши різноманітні проекти та ідеї. Основною метою виставки була демонстрація вітчизняних виробів: військового одягу, засобів індивідуального захисту та інших супутніх товарів потрібних для ЗСУ. Були проведені круглі столи з обговоренням проблемних та актуальних питань сьогодення: «Резервна армія та територіальна оборона України» і «Виробники та технології на службі армії». Було проведено масу інтерактивних презентації проектів учасників виставки, спрямованих на допомогу людині в умовах сучасної війни. Представники волонтерських ініціатив та громадських організацій, реабілітаційних центрів та лікувальних закладів провели обговорення як діяти ефективніше, які зміни в суспільстві ініціювати та провести, щоб наша країна вийшла з цієї війни підсиленою отриманим досвідом.
  неділя червень 28th, 2015
 • Шановні працівники легкої промисловості!
  Шановні працівники легкої промисловості! Напередодні вашого професійного свята, хотілося б нагадати, що легка промисловість є легкою тільки за назвою, та насправді працівники легкої промисловості виконують дуже важкий, але необхідний труд. Побажаємо ж їм, щоб Їхня праця була якомога легшою! Також, щоб продукція яка ними виробляється була прекрасною і користувалася величезним попитом, щоб нитки були міцні, як дружба, щоб тканини були різноманітні, як емоції людини, різнокольорові, як веселка, і неповторні, як сама природа . Працівники легкої промисловості! Досягнення на вашому терені великі, так дозвольте ж побажати вам подальших успіхів!
  п'ятниця червень 12th, 2015
 • Вітаємо співробітників ВАТ «Флоаре» 40-річчям
  Шановні співробітники ВАТ «Флоаре», з величезним задоволенням і від усього серця вітаємо Вашу організацію з славним святом – 40-річчям з дня заснування. Ми добре знаємо, що престиж фірми і значення того, що вона виробляє, далеко не завжди визначається їх розмірами і обсягом фондів. Невеликі організації можуть зберігати великі традиції виробництва і, спираючись на них, сприяти розвитку галузі досить плідно, ефективно і цілеспрямовано. Яскравий приклад цього – діяльність Вашої компанії, потужного промислового вузла в невеликому місті. Ми раді за Вас, пишаємося Вами, бажаємо процвітання та успіху. Дякуємо за гарний прийом і організацію свята. Наш колектив незмінно буде надійним і дружнім партнером Вашої фірми. Легкої і цікавої Вам дороги!
  четвер червень 11th, 2015
 • Міжнародна військово-промислова виставка «Волонтерський воєнпром 2»
  22-23 травня 2015 в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла Міжнародна військово-промислова виставка «Волонтерський воєнпром 2» , в якій приймали участь десятки українських та зарубіжних виробників одягу, комплектуючих і фурнітури . Приємно бачити і розуміти, що на сьогоднішній день український виробник максимально задіяний у пошитті спецодягу, військового обмундирування, взуття та засобів індивідуального захисту. Наше підприємство теж не залишили в стороні і не обділили увагою. Було приємно чути гарні відгуки, на рахунок якості та надійності наших виробів. Адже ми виробники, яким не соромно за свій продукт. Окрема подяка організатору заходу Вадиму Кодачигову , за таку добру справу. Завдяки таким виставкам відбуваються сотні знайомств, виробники обмінюються знаннями і досвідом, які в майбутньому приводять до плідної співпраці на благо нашої Батьківщини.
  неділя травень 24th, 2015
 • Участь у міжнародній виставці LEATHER AND SHOES 2015 ‘1 в Києві
  неділя січень 25th, 2015
 • Вітаємо з Новим Роком!
  Вітаємо з Новим 2015 Роком та Різдвом Христовим!
  четвер січень 1st, 2015
ПОШУК: