Блискавка з перекидним замком для двосторонніх виробів

Блискавка з перекидним замком для двосторонніх виробів

Блискавка з перекидним замком користується значною популярністю у виробників товарів, які мають дві сторони. До таких відносять: верхній одяг (куртки, жилети), спальні мішки, палатки, сумки, які вивертаються.

Який тип блискавок підходить до замків з перекидною ручкою?

Спіральний, тракторний або металевий. Загалом, будь-який із представлених, головне, щоб корпус замка відповідав обраному типу. Відмітимо, що найчастіше використовується виробниками спіральна блискавка в поєднанні з таким замком. І в асортименті «Молнія» представлена саме спіральна застібка з перекидним брелоком таких видів:

В залежності від того, в який виріб буде вшиватись застібка, обирається необхідний тип роз’єму. Для представлених блискавок він може бути:

  • роз’ємний;
  • нероз’ємний.

Якщо не знаєте точні розміри блискавки для майбутніх виробів, тоді зупиніть свій вибір на рулонній блискавці (тільки для застібки Т6).

Замок з перекидним брелоком пропонується в одному із найзатребуваніших кольорів: темний нікель.

Чому виробники обирають фурнітуру від «Молнія»?

Не менш важливим критерієм при виборі фурнітури є вибір виробника. Тільки взаємовигідна співпраця може стати запорукою успіху. «Молнія» — це:

  • Досвід. 45 років на ринку, а серед наших клієнтів великі швейні фабрики з України, країн Європи та СНД.
  • Технологічність. Для виготовлення застібок використовуємо тільки сучасне імпортне устаткування (Німеччина, Тайвань, Китай).
  • Якість. Кожна партія проходить перевірку контролерами з якості, а власна випробувальна лабораторія оснащена сучасним німецьким та японським устаткуванням.
  • Сертифікація. Продукція нашого виробництва відповідає європейським стандартам: OEKO-TEX100, SGS, Ricotest, стандарт IKEA.
  • Індивідуальний підхід. Виготовляємо нестандартні та індивідуальні замовлення: будь-який розмір, колір в тон виробу.

Як купити блискавку з перекидним бігунком в Україні?

Завод «Молнія» є найбільшим виробником застібок-блискавок в України та пропонує якісний товар для виробників різного направлення. Замовити можна великим і дрібним оптом, а також в роздріб при наявності необхідної вам позиції. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці вже сьогодні. Ціна та консультація за контактами. Доставка здійснюється по всій території України та за кордон.

scrool-down