Якісні брючні та спідничні блискавки українського виробництва

Якісні брючні та спідничні блискавки українського виробництва

Брючні блискавки, як і спідничні використовують здебільшого спіральні. Головним критерієм при виборі блискавок виступає якість. Фурнітура перш за все повинна виконувати свою функцію та бути стійкою до частої експлуатації. Для початку розглянемо різновиди спіральних блискавок, які найкраще підходять для пошиття зазначених виробів.

Обираємо відповідні блискавки для пошиття брюк та спідниць

Виробникам зазначених різновидів одягу рекомендуємо використовувати такі варіанти блискавок:

  • П3 потаємна. Для підкреслення витонченості виробам, адже така застібка майже непомітна. Пропонуємо в двох варіантах: ущільнену з поліестеру або розріджену з нейлону. Використовують найчастіше як спідничну блискавку або для суконь.
  • Ткана застібка Т4. Використовують нероз’ємну з одним замком. Блискавку з таким виконання так і називають — «брючна». Ширина стрічки складає 25 мм, а ширина замкнутих ланок — 4 мм. Верхній та нероз’ємний обмежувачі виготовлені з металу.
  • Рулонна блискавка. Пропонується для типу Т4, де в рулоні 250 метрів. Обираючи такий варіант, обов’язково звертайте увагу на замок, адже краще обирати «рідний», щоб не виникало проблем при експлуатації застібки.

Особливості при виборі кольору

Важливим етапом є вибір відтінку. Брюки, спідниці, шорти та інші подібні вироби потребують максимальної точності в кольорі для застібок. Пропонуємо великий вибір по нашій карті кольорів, де представлена модна та популярна палітра останніх років. Обираючи колір по електронній карті, звертайте увагу, адже можлива неточність відображення відтінків на різних дисплеях. В такому разі, за додатковою консультацією та уточненням краще звернутись до менеджерів.

Для найвибагливіших виробників «Молнія» пропонує ексклюзивну послугу — індивідуальний колір. Так застібка-блискавка буде максимально відповідати тону виробу. Вам необхідно лише надіслати зразок тканини не менше 10 см кв, а наші спеціалісти підберуть відтінок в тон виробу.

Купити блискавки оптом від виробника

Завод «Молнія» є виробником застібок вже 45 років та виконує замовлення для провідних українських та іноземних виробників текстильних виробів. Блискавки нашого виробництва відповідають світовим стандартам якості (OEKO-TEX100, SGS, Ricotest, стандарт IKEA). Кожна партія проходить ретельну перевірку на предмет браку, щоб кожен наш клієнт отримав тільки якісний товар. Замовляйте блискавки за контактами на сайті. Доставка в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу та інші куточки України здійснюється провідними логістичними компаніями.

scrool-down