Нероз’ємна блискавка незамінна для одягу та аксесуарів

Нероз’ємна блискавка незамінна для одягу та аксесуарів

В попередній статті ми з’ясували, що блискавки розділяють на роз’ємні, нероз’ємні та з двома замками. А також, детально розглянули роз’ємний тип. Сьогодні розберемось з особливостями нероз’ємної блискавки.

Отже, нероз’ємна — це застібка, яка дає можливість розстібати вироби тільки до нижнього обмежувача. Таку застібку найкраще використовувати в брюках, спідницях, платтях, кишенях, а також в галантерейних виробах. Замків в таких застібках може бути як один, так і два.

Нероз’ємна застібка виробництва «Молнія»

Завод «Молнія» виготовляє нероз’ємні блискавки на різних видах застібок з одним або двома замками. Найчастіше застібки-блискавки з двома замками з таким типом роз’єму використовують виробники різноманітних аксесуарів, таких як: сумки, рюкзаки тощо.

Нашого виробництва нероз’ємні блискавки реалізуємо для застібок:

Різновиди обмежувачів

Обов’язково при виборі блискавок необхідно звертати увагу на обмежувачі, які можуть відрізнятись за матеріалом та виглядом. Технологи нашого підприємства обрали найоптимальніші для кожного виду блискавки. Так, обмежувач у нероз’ємній застібці може бути:

  • металевий;
  • пластиковий;
  • оплавлений.

Для спіральної блискавки пропонуємо метал або оплавлений, тоді як для литої — пластиковий (під колір зубів). Для потаємної застібки П3, яку найчастіше використовують для пошиття різноманітного одягу, пропонуємо тільки оплавлений, адже такий обмежувач зовсім непомітний. Також виключена можливість будь-яких пошкоджень тканини виробу через зубці металевого обмежувача.

Переваги співпраці

Не менш важливо при виборі товару обрати надійного партнера та виробника в одному обличчі. Зупинивши свій вибір на «Молнія», ви маєте можливість обрати:

  • продукцію напряму від вітчизняного виробника;
  • продукцію серед широкого асортименту з можливістю вибору будь-якої довжини застібок;
  • колір блискавок з широкої палітри трендових кольорів;
  • колір в тон свого виробу;
  • брендування блискавок, а саме нанесення логотипу на брелок замка;
  • індивідуальну форму брелока під замовлення.

Блискавки нашого виробництва — це європейська якість та доступна оптова ціна.

Купити нероз’ємну блискавку в Україні

Реалізуємо оптом та в роздріб при наявності необхідного товару на складі готової продукції. А з правильним вибором блискавок допоможуть професійні менеджери за контактами. Звертайтесь сьогодні, щоб обрати якісні блискавки та надійне партнерство. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одесу та інші міста України. 

scrool-down