Роз’ємна блискавка: особливості та сфери застосування

Роз’ємна блискавка: особливості та сфери застосування

Крім основних типів застібок, де їх поділяють по формі та матеріалу зубів, ще розрізняють блискавки за способом розстібання: роз’ємні блискавки, нероз’ємні та з двома замками.

На сьогодні купити роз’ємну блискавку не складає ніяких проблем. Ви можете замовити в інтернеті або придбати напряму у перевіреного виробника. Звичайно, набагато краще мати надійного партнера та замовляти оптом. Це дозволить вам значно зекономити та бути впевненим, що товар буде відповідної якості. Але, для початку необхідно розібратися для яких виробів яку застібку обирати.

Види застібок та їх застосування

  • Роз’ємна — застібка, яка повністю розстібається. Затребувана при пошитті різноманітного верхнього одягу, кофт, спортивного одягу, спецодягу та чохлів для меблів.
  • Нероз’ємна — застібка розстібається тільки до нижнього обмежувача. Таку застібку використовують в брюках, спідницях, платтях, кишенях, а також в галантерейних виробах.
  • З двома замками — застібка дає можливість розстібати та застібати з обох кінців. Вона може бути роз’ємною та нероз’ємною. В першому випадку найчастіше використовується для верхнього одягу: курток, плащів, жилетів, чохлів тощо. В якості нероз’ємної частіше використовують при пошитті сумок та рюкзаків.

Обираємо блискавку роз’ємну серед асортименту «Молнія»

Представлена фурнітура на нашому підприємстві є найбільш затребуваною та знаходить своє застосування на різноманітних товарах, починаючи від одягу та взуття та закінчуючи туристичним спорядженням та меблями. Перед тим, як купити блискавку роз’ємну, необхідно звернути увагу, що вона пропонується на певних видах блискавок. Замок (бігунок) може бути як один, так і два. Виготовляємо роз’ємну застібку на таких блискавках:

Різновиди обмежувачів

Ще одним важливим елементом виступає обмежувач. Завод «Молнія» обрав для своїх застібок найоптимальніші типи обмежувачів різного матеріалу та вигляду, кожен з яких відповідає певному типу застібки.  Обмежувач у роз’ємній застібці пропонуємо:

  • “коробочка” (метал або пластик, в залежності від виду блискавки);
  • двосторонній (метал або пластик, в залежності від виду блискавки).

Як купити роз’ємну блискавку?

Співпраця із заводом «Молнія» — це надійне партнерство, товар європейської якості та приємна оптова ціна. Звертайтесь за контактами до наших фахівців, які допоможуть у виборі застібки та з оформленням замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні.

scrool-down