Який замок (бігунок) краще обрати для тракторної застібки?

Який замок (бігунок) краще обрати для тракторної застібки?

Замок (в розмовній мові: «бігунок», «слайдер» або «собачка») ― це рухомий елемент застібки. Він є невід’ємною складовою, без якого застібка не функціонуватиме та виконуватиме лише декоративну функцію. Розрізняють бігунок для тракторної блискавки, спіральної та металевої. Для кожного виду замок має різну будову. Так, бігунок для литих блискавок має свою спеціальну конструкцію, яку розроблену для плавного ходу по тракторному зубу та правильного функціонування всієї застібки.

З чого виготовляють замки «Молнія»?

Замок блискавки складається з корпусу, кришки та ручки (брелока), а фіксатор та пружинка додаються в конструкцію з автофіксацією. Кожну деталь ми виготовляємо на заводі самостійно, використовуючи тільки високоякісні матеріали. Наші замки виплавляються з перевіреного ЦАМу.

На відміну від китайських аналогів маємо більш м’який метал та робимо товщі стінки, завдяки чому замки від нашого заводу менш схильні до деформацій.

Як правильно обрати замок?

Рекомендуємо обирати «рідні» замки до блискавок. Тільки в такому випадку ви уникнете можливих проблем з подальшим функціонуванням застібки у виробах. В нашому асортименті представлені такі види литих застібок:

Корпус для вказаних видів має різний розмір. Нижче представлено ряд замків, які найбільш затребувані та підійдуть для тракторних блискавок:

  • Л7

  • Л8

Переглянути всі замки.

Які переваги ви отримаєте при виборі замків «Молнія»?

Власне виробництво замків та застібок-блискавок дозволяє запропонувати  вигідні оптові ціни та індивідуальні умови співпраці. Обираючи продукцію нашого виробництва ви отримаєте:

  • Якісний продукт, адже для виготовлення використовуємо перевірену сировину, сучасне обладнання та перевіряємо кожну партію на предмет браку.
  • Різноманітні форми брелоків.
  • Покриття замків фарбою в тон застібки (глянцеве або матове).
  • Можливість нанесення логотипу лазером або за допомогою прес-форми.
  • Створення індивідуальної форми брелока під замовлення.

Як купити бігунки до литої застібки?

Реалізуємо замки оптом і вроздріб (в тому випадку, якщо є наявності необхідний товар на складі готової продукції) та здійснюємо доставку по всіх містах України та за кордон. А з правильним вибором замків допоможуть наші фахівці. Звертайтесь вже зараз за контактами.

scrool-down