Незвичайні блискавки для одягу

Незвичайні блискавки для одягу

Креативні часи потребують креативних рішень. І фурнітура не стала винятком, де з її допомогою реалізуються найсміливіші творчі ідеї. Наприклад, різноманітність застібок може вразити навіть найвибагливіших дизайнерів і handmade творців, які використовують нестандартні блискавки, щоб перетворити звичайний одяг, взуття, сумки, гаманці на неординарні та дизайнерські речі.

У цій статті ми поговоримо про некласичні застібки та їх застосування в одязі.

Різноманітність незвичайних застібок

Для повсякденного, спортивного та одягу спеціального призначення виробники часто використовують стандартні застібки у звичному для користувачів вигляді. Щоправда, останнім часом все частіше можна зустріти використання нетривіальних блискавок. Це може бути незвичайне забарвлення тасьми або зубів, комбінація кольорів, візерунки тасьми в національній символіці, нестандартний матеріал стрічки, бігунки з брелоками незвичайних форм та багато іншого. Такі блискавки поєднують у собі функціональність та креативність.

Виробники всіх сегментів одягу вдаються до таких рішень, щоб звернути на себе увагу споживачів та виділитися серед конкурентів.

Molniya є українським виробником як стандартних, так і блискавок нестандартного виконання. До них відносяться застібки-блискавки:

  • неонових яскравих відтінків для молодіжного та спортивного одягу;
  • у техніці фарбування меланж, це близько 15 різних комбінацій кольорів;
  • у техніці фарбування контраст у різних виконаннях, який застосовується для спіральних і тракторних блискавок;
  • з брелоками різних форм та можливістю виготовити будь-яку форму брелока під запит;
  • з фарбуванням замків у різних техніках з ефектами матовості і дзеркального глянцю; блиску і металіку; шагрень і «леопард»; золотої і срібної крихти; з ефектом «льодяника» і флуоресцентна палітра.

В Molniya завжди готові до нестандартних замовлень та втілення в реальність найскладніших задумів та ідей виробників.

Нестандартні блискавки спеціального призначення

До нестандартних можна віднести застібки-блискавки спеціального призначення. Що ж це за блискавки?

А такими можуть бути:

  • Водовідштовхувальні блискавки. При використанні таких застібок краплі води будуть просто зісковзувати і не проникати всередину. Їх часто застосовують для пошиття спортивного та туристичного одягу, зимових та осінніх курток, дощовиків.
  • Вітро- та вологозахисні блискавки. Такі застібки покриваються спеціальною поліуретановою плівкою, яка забезпечує такі властивості. Найчастіше використовують для спортивного одягу та дощовиків.
  • Світловідбиваючі блискавки. В такі застібки найчастіше вплітається стрічка, яка має світловідбиваючі властивості. Такі блискавки використовуються для верхнього дитячого та дорослого одягу, для спортивного та туристичного.
  • Вогнетривкі блискавки. Такий вид застібок використовують для одягу спеціального призначення, для пожежників та для професій, що мають контакт із високими температурами.
  • І багато інших видів.

Hand made з використанням блискавок

Hand made це особливий напрям, який став досить затребуваним, а самі handmade вироби підкорили мільйони людей і набули величезної популярності. З кожним роком інтерес до такої продукції набуває все більшого попиту. Тут творчі особи не обмежують себе і виходять за межі звичайності. Вони можуть використовувати не тільки нестандартні блискавки, але й зі звичайних блискавок створювати геніальні роботи, що привертають увагу. Тут блискавка може бути елементом декору на кофтах, куртках або стати «головною героїнею», де, наприклад, сукні створені повністю із застібок.

Така, здавалося б, звична для всіх блискавка, може стати справжньою родзинкою для будь-якого виробу. Не обмежуйте політ своїх фантазій, а Molniya стане для вас тією компанією, яка допоможе втілити їх у життя.

scrool-down