Блискавки та речі-трансформери — практичність та екологічне споживання

Блискавки та речі-трансформери — практичність та екологічне споживання

Говорячи про речі-трансформери, у старшого покоління точно спливе в пам’яті фраза зі знаменитого фільму: «Легким рухом руки штани перетворюються… штани перетворюються… перетворюються штани… На елегантні шорти!».

Ще минулого століття дизайнери зацікавилися темою речей-трансформерів, після чого ці предмети гардеробу почали користуватися особливою популярністю. А головною фурнітурою, яку використовували під час створення універсального одягу, стала блискавка.

Зародження одягу, який трансформується

З чого все почалося?

Infinite Dress (нескінченна сукня), яка увійшла в історію моди. Вона стала настільки затребуваною, що багато хто і зараз випускає подібні сукні-трансформери, серед них: Victoria’s Secret, Emami, Donna Karan, Picaro Puck та багато інших.

Творцем унікальної сукні була журналістка Лідія Сільвестра. Вона лише хотіла брати в поїздки невелику валізу з мінімумом речей, але які дозволяли щовечора виглядати як у новому вбранні.

1974 року Infinite Dress продемонстрували на модному показі. І яке здивування було у глядачів, коли вони дізналися, що всі моделі були в різних комбінаціях однієї сукні.

В ті часи гналися за практичністю, економією бюджету, місцем на полицях та у валізах. Наразі, також переслідують такі цілі, але не лише їх.

Речі-трансформери у сучасному світі

Сучасне покоління знає, що речі, які трансформуються, не тільки допомагають економити кошти, а й допомагають цим екології. Усвідомлене суспільство в наш час за екологічне споживання і речі-трансформери якнайкраще сприяють цьому. Один якісний предмет одягу, що трансформується може замінити кілька речей у гардеробі. Це універсальні речі, які допоможуть виглядати щоразу по новому, поєднувати в одній речі кілька сезонів: 2-в-1 навесні та влітку або восени та взимку.

Це куртка, яка перетворюється на жилет, вітровку та зимову куртку; штани які перетворюються на шорти; вечірня сукня у легку повсякденну тощо.

Блискавки — незамінна фурнітура для «трансформерів»

Якісна блискавка — головна особливість для речей-трансформерів, інакше з вами станеться та сама історія, що й з головним героєм «Діамантової руки».

Саме блискавка є найбільш затребуваною фурнітурою для створення та трансформації одягу. Вона практична у використанні та швидким рухом рук відбувається необхідне «перетворення». Тільки правильно пришиті застібки-блискавки вмілою швачкою роблять одяг таким, який прослужить довго і не складатиме проблем при експлуатації.

Дизайнери обирають блискавки

Рад Хурані (Rad Hourani) віддавав свою перевагу саме застібкам-блискавкам. Канадський дизайнер є творцем модного одягу у стилі унісекс. У його колекціях особливе місце виділено речам-трансформерам, які були високо оцінені публікою.

Тут можна зустріти не лише перетворення штанів, курток, футболок, а й сумок, які легко трансформувалися у гаманці та клатчі.

Бренд Timberland представив світові кросівки та чоботи для подорожей. За допомогою блискавки вони складаються як гаманець. Таке взуття не займе багато місця у валізі. У компанії подбали, і такі моделі є для жінок та чоловіків.

Фінський бренд Reime виявив свою турботу про дітей. Для найменших вони пропонують конверти, які перетворюються на зручні комбінезони. Куртки-трансформери для всіх вікових груп діток, де утеплена куртка перетворюється на вітровку, а відстібаючи рукава, отримуємо жилетку.

І цей список можна продовжувати і продовжувати.

Як бачимо, представлені речі були втілені в життя завдяки блискавці, яка підходить для трансформації найрізноманітніших речей. Якісна фурнітура стала запорукою їхнього успіху.

Купити блискавку для речей-трансформерів можна і в Україні. Molniya — виробник якісних застібок-блискавок різних видів і виконань.

Наше майбутнє та майбутнє дизайну за свідомим споживанням та універсальними речами-трансформерами.

scrool-down