Рекомендації по вшиванню блискавок на виробництві

Рекомендації по вшиванню блискавок на виробництві

Обрати правильну блискавку для свого типу виробу — це лише частина справи. Не менш важливо правильно вшити застібку у цей виріб. Адже не правильно вшита блискавка в куртку, штани, спідницю, сумку або інший виріб може призвести до того, що застібка не буде функціонувати або швидко вийде з ладу та потребуватиме заміни. В таких випадках клієнт залишиться незадоволеним та поверне придбаний товар. Саме так втрачається довіра до бренду та падають продажі на підприємствах. Щоб цього уникнути, слід дотримувати основних правил щодо вшивання блискавок.

Яких правил необхідно дотримуватись при вшиванні блискавок?

Існують загальні правила, яких повинна дотримуватися кожна швея при вшивання блискавок у вироби. Рекомендуємо ознайомитися з ними.

  •       При вшиванні застібки потрібно використовувати лапку і голку відповідно до рекомендацій виробників швейного обладнання.
  •       В процесі виготовлення виробу застібку слід вшивати якомога раніше. Це обумовлено тим, що легше вшити застібку, якщо обидві сторони виробу лежать плоско.
  •       Не можна пришивати до застібки необроблені краї матеріалу, вони  можуть попасти між ланками в замок і спричинити поломку застібки.
  •       Виріб завжди потрібно пришивати до тасьми в натягнутому стані, щоб запобігти виникненню хвилястості і забезпечити рівне розташування застібки.
  •       Всі ряди стібків повинні бути рівними і проходити від спіралі так, щоб забезпечувати безперешкодне пересування замка. Для взуття цей інтервал не менше 4мм.
  •       Ніколи не обрізати вільні кінці блискавки. У такому випадку застібка знизу може розімкнутися. Обрізані близько до верхніх обмежувачів кінці тасьми призведуть до протирання в цих місцях одягу. Кінці тасьми у верхніх обмежувачів повинні бути пришиті у виріб під кутом 45° до осі застібки.
  •       У якісно пришитій блискавці обидві половинки мають щільно прилягати один до одного, вона має закриватися без напруги, а замок вільно ходити. Для полегшення ковзання замку, застібка може бути натерта з обох сторін парафіном або воском.

Виникли питання або складнощі?

Вище перераховано лише загальні правила щодо вшивання всіх видів блискавок у будь-який виріб. Але, крім них, потрібно враховувати індивідуальні особливості виробництва. Спеціалісти та технологи з Molniya зможуть надати вам консультацію та рекомендації, де буде враховано тип виробу та особливості вашого виробництва щодо вшивання блискавок у різноманітне взуття та одяг, матраци та чохли, сумки та рюкзаки, тощо.

scrool-down